Seminar IEEE Chapter Computer Science CO-16

Seminar Računarske nauke i primenjena matematika realizuje se već dugi niz godina kao zajednički projekat Matematičkog instituta SANU, Fakuleta organizacionih nauka i IEEE Computer Science Co-16. Detalji o seminaru mogu se videti na stranici seminara na sajtu Matematičkog instituta i na sajtu IEEE Chapter Computer Science CO-16.

Predavanja se održavaju svakog utorka u 14:15 u sali 301f Matematičkog instituta SANU, Knez Mihailova 36, treći sprat. Predavanja uobičajeno traju 30-45 minuta, nakon čega sledi diskusija.

U radu seminara do sada je učestvovao veliki broj eminentnih srpskih i svetskih naučnika,

Rukovodioci seminara iz IEEE Chapter Computer Science CO-16 su prof. dr Marijana Despotović-Zrakić i prof. dr Zorica Bogdanović.

IEEE computer society