ELAB Letnja škola “Tehnologije elektronskog poslovanja” 2023

Katedra za elektronsko tradicionalno organizuje Elab letnju školu pod nazivom „Tehnologije elektronskog poslovanja 2023“ (E-business technologies 2023). U okviru Letnje škole planirano je da se polaznici upoznaju sa razvojem digitalnih proizvoda, blockchain tehnologijom i Big data arhitekturom uz Apache Kafka i Apache Spark okvire.

Letnja škola Tehnologije elektronskog poslovanja 2023. će biti organizovana u periodu od 18. septembra do 15. oktobra 2023. u četiri termina nedeljno, u periodu od 18:00 do 21:15 časova, u kombinovanom režimu, u kabinetu 304 i onlajn, korišćenjem Mudl sistema i video konferencija.

U okviru škole biće realizovano više praktičnih primera i laboratorijskih vežbi. Letnja škola “Tehnologije elektronskog poslovanja 2023” obuhvatiće tri kursa:

1. Upravljanje razvojem digitalnih proizvoda (15 polaznika)
  2. Blockchain tehnologije – PyTeal (15 polaznika)
  3. Big Data arhitektura zasnovana na Apache Kafka i Apache Spark okvirima (15 polaznika)

Pravo upisa na ovu Letnju školu imaju studenti osnovnih, master, specijalističkih strukovnih, specijalističkih akademskih i doktorskih studija. Nakon prijave kandidata, biće formirana rang lista na osnovu prethodnog uspeha na studijama i na osnovu intervjua sa polaznicima.

Za realizaciju letnje škole koristiće se postojeća oprema Katedre za elektronsko poslovanje.

Učešće na letnjoj školi je besplatno za sve polaznike.

Važni datumi:

• Prijava za letnju školu se može obaviti najkasnije do 14. septembra 2022. godine.
  • 16. septembar – objavljivanje spiska polaznika
  • 18. septembar – 15. oktobar – održavanje letnje škole (konačni datumi biće naknadno objavljeni)

Predavači na letnjoj školi “Tehnologije elektronskog poslovanja” su profesori i saradnici katedre.

Prava i obaveze između polaznika prve letnje škole “Tehnologije elektronskog poslovanja” i Katedre za elektronsko poslovanje regulišu se potpisivanjem ugovora kojim kandidati prihvataju opšte uslove pohađanja odabranog kursa letnje škole.

Polaganje za sertifikat biće organizovano u prostorijama fakulteta. Kandidatima koji uspešno završe kurs u okviru letnje škole biće uručeni sertifikati o učešću u letnjoj školi.

Opšte uslove o letnjoj školi možete naći na sledećem linku: https://elab.fon.bg.ac.rs/opsti-uslovi-za-letnju-skolu/