HandsOn – Uvod u Vue.js

Pozivamo vas na radionicu Uvod u Vue.js u okviru Elab Hands-On serijala! Radionica će se održati u četvrtak, 08.12.2021. u 17h, online na Elab Moodle platformi u okviru kursa HandsOn.

Predavač: Mila Cvetković, saradnik katedre

U ovoj radionici ćemo kroz praktičan primer izrade aplikacije proći kroz osnovne funkcionalnosti moćnog Vue.js frameworka. Vue.js je ‘najmlađi’ framework i najkorišćeniji pored React-a i Angular-a. Aplikacija koju ćemo razvijati na radionici će sadržati sve osnovne elemente koji se koriste u razvoju i mnogo većih softvera. Od responzivnog dizajna, do kreiranja modularnih komponenti i dinamičkih stranica, pa sve do kreiranja funkcionalnosti i učitavanja podataka iz JSON baze.