Prezentacija tema za završne radove

Prezentacija tema za završne radove studenata u školskoj 2014/2015 održana je 13. maja 2015. godine.
Na prezentacijama za studente odseka Informacioni sistemi i tehnologije i Menadžment, predstavljene su oblasti i teme za izradu završnih radova, koji se mogu raditi na Katedri za elektronsko poslovanje.

Sve studente koji žele dodatne informacije o mogućnostima izrade završnih radova Katedre za elektronsko poslovanje, kao i o nastavku školovanja na Master studijama Elektronsko poslovanje, pozivamo da nas posete u kabinetima 303a i 304 svakog radnog dana u periodu 14-16 časova.

Prezentacija tema za završne radove – smer Informacioni sistemi i tehnologije

Prezentacija tema za završne radove – smer Menadžment.

Primeri tema za završne radove.