Prezentacija izbornih predmeta

Prezentacija izbornih i alternativnih predmeta za školsku 2014/2015 održana je 24. septembra 2014. godine.

Na prezentacijama izbornih predmeta, VII semestra, odseka Informacioni sistemi i tehnologije predstavljeni su plan i program predmeta Mobilno poslovanje, Upravljanje rizikom u razvoju informacionih sistema i Konkurentno programiranje Katedre za elektronsko poslovanje.

Na prezentaciji izbornih predmeta, VII semestra, odseka Menadžment predstavljen je plan i program predmeta Multimedijalne tehnologije i Internet u kulturi.

Na prezentaciji alternativnih predmeta, V semestra, odseka Menadžment predstavljen je plan i program predmeta Elektronsko poslovanje.