Poziv za praksu u startup-ima širom Evrope

AIESEC je uz podršku Fakulteta organizacionih nauka pokrenuo projekat Global Entrepreneurs.

Projekat se zasniva na profesionalnom usavršavanju u vidu prakse u trajanju od 6-8 nedelja. Fakultet organizacionih nauka prepoznao je vrednost projekta i finansiraće šestoro najboljih kandidata za odlazak na praksu. Katedra za Elektronsko poslovanje, kao jedan od medijskih partnera organizacije AIESEC na ovom projektu,  poziva studente da se prijave za ovaj program

Cilj projekta je da se studentima tokom leta obezbedi prilika da volontiraju u uspešnim start up-ima širom Evrope.

Opis posla na praksi je raznovrstan i studenti će imati priliku da se bave marketingom, prodajom, poslovnom administracijom i IT-jem . Pored toga, steći će uvid u razvoj i funkcionisanje start up-a, razviće preduzetnički duh, susrešće se sa izazovom rada u internacionalnom i multikulturalnom okruženju.

Šta dobijate programom:

• Razvoj preduzetničkog liderstva kroz praktičan rad
  • Lični razvoj i osamostaljivanje
  • Praktično iskustvo koje će obogatiti vaš CV
  • Mogućnost usavršavanja stranih jezika
  • Internacionalnu mrežu kontakata i prijatelja
  • Razvoj liderskih veština kroz aktivan doprinos rešavanju društvenih problem

Detalji o programu Global Entrepreneurs