Master studije iz elektronskog poslovanja

U toku je konkurs za upis na master studije 2015/2016.

Katedra za elektronsko poslovanje prezentaciju master studija iz oblasti elektronskog poslovanja. Svi studenti koji planiraju da upišu master studije u školskoj 2015/2016 godini u okviru prezentacije imaće mogućnost da se upoznaju sa studijskim programom “Elektronsko poslovanje i upravljanje sistemima”. Na prezentaciji će biti predstavljeni obavezni i izborni predmeti dve studijske grupe:

Prezentacije će se održavati u periodu od 29. septembra do 5. oktobra svakog radnog dana u 12 časova u kabinetu 304 na Fakultetu organizacionih nauka. Pored informacija o master studijama, svi zainteresovani će dobiti i informacije o mogućnostima upisa na doktorske studije iz oblasti elektronskog poslovanja.