HandOn 2023 – Vaš prvi 3D model u aplikaciji Blender

U duhu prethodne radionice, nastavljamo sa kreativnim temama. Ova radionica je dobra prilika za sve kreativce da istraže mogućnosti koje Blender nudi i uplove u svet 3D grafike.

Radionica se održava u sredu 6.12.2023. u kabinetu 212 u dva termina: od 17h i od 18h.

Radionica se fokusira na osnove 3D modeliranja koristeći softver Blender. Rad je prilagodjen apsolutnim početnicima. Učesnici će dobiti instrukcije korak po korak o navigaciji u Blender-u, interfejsom i kreiranju osnovnih 3D modela. Radionica ima za cilj da pruži jasan i pragmatičan uvod u 3D modeliranje bez ikakvog prethodnog iskustva. Naglasak će biti na praktičnom učenju i učesnici će imati priliku da naprave svoj prvi 3D model.

Predavač: Aleksa Savić, student saradnik Katedre za elektronsko poslovanje. Aleksa je student 4. godine informacionih sistema i tehnologija. Tokom studija se bavio rešavanjem poslovnih studija slučaja kroz studentsku organizaciju Case Study Club gde je ostvario izvanredne rezultate na takmičenju na međunarodnom nivou. Trenutno je zaposlen kao data analyst u industriji video igara. Njegova interesovanja su analiza podataka, data science i razvoj digitalnih proizvoda.

Radionica je namenjena svim studentima i besplatna je, ali je broj mesta ograničen, pa vas molimo da se prijavite putem [ovog linka].