Gostujuće predavanje: Razvoj proizvoda i usluga u IT industriji – Saša Popović

U sredu 18.10.2023. u 16h sa nama će biti Saša Popović osnivač i CEO kompanije Vega IT

Vega IT je domaća kompanija koja se bavi razvojem digitalnih proizvoda.
Sa više od 750 zaposlenih, sa tehničkim i domenskim ekspertskim znanjem, Vega IT se bavi razvojem proizvoda i usluga iz različitih oblasti i industrija kao što su finansije (fintech), farmaceutska industrija (pharmatech), ugrađena softverska rešenja (embeded software), e-zdravstvo (helthtech), sajber-sigurnost i dr.

Saša Popović, osnivač i CEO kompanije Vega IT, ima decenijsko iskustvo kako u razvoju softvera, tako i u razvoju biznisa. U sredu 18.10.2023. u 16h će gostovati na Fakultetu organizacionih nauka, u okviru predavanja na predmetu Elektronsko poslovanje, Katedre za elektronsko poslovanje i pričati na temu razvoja proizvoda i usluga u IT industriji.

Datum i vreme: 18.10.2023. 16h
Mesto: AMF 5 (nova zgrada), Fakultet organizacionih nauka, Beograd