Gostujuće predavanje: Razvoj e-commerce platforme: iz perpektive razvoja digitalnog proizvoda – Milica Čolović

U ponedeljak 6.11.2023. u 20.15h sa nama će biti Milica Čolović Senior Business Analyst i Product Owner kompanije Zepter International.

Zepter International je multinacionalna kompanija koja je prisutna u više od 60 zemalja, na 5 kontinenata. Zepter proizvodi, prodaje i distribuira ekskluzivne, visokokvalitetne proizvode. Od svog osnivanja, Zepter nastoji da poboljša kvalitet života ljudi širom sveta, time što će postati deo njihovog svakodnevnog života.

Milica Čolović je osnovne studije zavrsila na Fakultetu organizacionih nauka, u okviru kojih je jednu godinu provela na Univerzitetu u Bolonji. Tokom 2019. paralelno sa master studijama postaje deo programa Mladi Lideri, u okviru Delta Holdinga. Tokom programa, ukazuje joj se prilika za učešće na novom projektu Delte – Ananas e-commerce gde je radila kao Portfolio i Project Manager.

Milica Čolović, Senior Business Analyst i Product Owner kompanije Zepter International, će gostovati na Fakultetu organizacionih nauka, u okviru Katedre za elektronsko poslovanje i pričati na temu razvoja e-commerce platforme iz perspektive razvoja digitalnog proizvoda.

Datum i vreme: 6.11.2023. 20.15h

Mesto: Sala 06, Fakultet organizacionih nauka, Beograd