Gostujuće predavanje: Digitalna transformacija i razvoj poslovanja: Skroz dobra pekara – Žarko Stanojlović

U utorak 31.10.2023. u 10.15h sa nama će biti Žarko Stanojlović CEO kompanije Skroz Dobra Pekara

Priča Skroz Dobre Pekare je počela još 1999. godine kao mali porodični biznis na Karaburmi, Beograd. Proizvodnja je od početka centralizovana ali usled širenja maloprodajne mreže, 2013. godine otvara pogon za proizvodnju pekarskih i poslastičarskih i time omogućava proširenje proizvodnih kapaciteta kao preduslov za otvaranje novih maloprodajnih objekata.

Otvaranjem modernog pogona, uvedene su nove linije za proizvodnju hleba i belog peciva i linija za fine pekarske proizvode čime su postignuti bitni rezultati kako u pogledu produktivnosti, rentabilnosti tako i u samom kvalitetu proizvoda.

Danas imaju 80 maloprodajnih objekata u 25 gradova Srbije, , a od 2021. godine su počeli da izvoze svoje proizvode i na tržište Evropske Unije.

Žarko Stanojlović, direktor kompanije Skroz Dobra Pekara, će gostovati na Fakultetu organizacionih nauka, u okviru predavanja na predmetu Elektronsko poslovanje, Katedre za elektronsko poslovanje i pričati na temu digitalne transformacije i razvoja poslovanja.

Datum i vreme: 31.10.2023. 10h
Mesto: AMF 1, Fakultet organizacionih nauka, Beograd