Gostujuće predavanje: AI Art | Braća Zamurović

U utorak 19.03. u 14h u sali 21 biće održano gostujuće predavanje na temu veštačke inteligencije u umetnosti, a sa nama će biti Braća Zamurović!

Braća Zamurović su jedni od najpoznatijih stock fotografa na svetu i već imaju svoje kurseve fotografije koje je završilo preko 2000 ljudi sa celog Balkana. Poslednjih godinu dana svakodnevno uče o AI tehnologijama i tehnikama, usavršavju svoje znanje, a iskustvo iz dugogodišnjeg bavljenja fotografijom prenose u kreiranje AI slika.

U utorak 19. marta, pričaće o koracima koje je potrebno savladati kako bi vaša AI fotografija bila uspešna, poput istraživanja, proučavanja trendova, umetničkih stilova, razvijanja ideja, brainstorminga, pisanja samih promptova za AI, generisanje AI slika, njihova selekcija, obrada i na samom kraju prodaja.

O svemu ovome u utorak 19.03. u 14h, sala 21 Fakultet organizacionih nauka

Datum i vreme: 19.03.2024. 14h