Cebit 2016 – prezentacija na FON-u

U okviru nastave na master studijama Elektronsko poslovanje biće održana prezentacije IT sajma Cebit 2016. Katedra za elektronsko poslovanje je obezbedila određen broj besplatnih dnevnih ulaznica za Cebit namenjen onima koji dođu na predavanje. Cebit je najznačajniji IT sajam u svetu i tradicionalno se održava u Hanoveru. Ovaj sajam predstavlja veliku priliku za studente i kompanije da na realnim primerima vide najaktuelnije IT trendove u B2C i B2B poslovanu, kao i da predstave svoje ideje/startape i uspostave saradnju sa najpoznatijim IT kompanijama.

Predavač: Nemanja Hadži-Pavlović, predstavnik Cebit-a za naš region. Svoja iskustva sa Cebita će preneti i saradnici i nastavnici Katedre za elektronsko poslovanje.

Vreme: Četvrtak, 11.02.2015., 18h.

Mesto: FON, sala 005, Jove Ilića 154