Business in Blockchain – RWA, DePIN, and Tokenization

Datum i vreme: Ponedeljak, 3. jun 2024. u 11:00h
Lokacija: KC Grad, Braće Krsmanović 4, Beograd

Kako blockchain nastavlja da se razvija, otvara nove mogućnosti za upravljanje sredstvima, izgradnju decentralizovane infrastrukture i kreiranje novih finansijskih instrumenata kroz tokenizaciju. Pozivamo sve studente da nam se pridruže na događaju koji okuplja vodeće stručnjake koji će podeliti svoja znanja i iskustva, pružajući sveobuhvatno razumevanje ovih najnovijih tema.

Takođe, studenti će imati priliku da prisustvuju prezentacijama inovativnih blockchain rešenja koje su timovi razvili tokom FON Hakaton – Blockchain Challenge-a!

Predavači:
Francisco Fernandes, CBDO, Masterblox
Aleksandra Labus, redovna profesorka, Univerzitet u Beogradu, Fakultet organizacionih nauka, Blockchain laboratorija
Ne propustite ovu uzbudljivu priliku da saznate više o najnovijim dostignućima i primenama blockchain tehnologije.

Kompletnu agendu i informacije o registraciji možete pronaći na: https://lu.ma/yof5wm3i