PREDSTAVLJANJE REŠENJA SA FON HAKATONA-BLOCKCHAIN CHALLENGE

Datum i vreme: Utorak 09.04.2024. u 14.15

Lokacija: Matematički Institut SANU, Beograd (sala 301f, Knez Mihajlova 36) i online.

Registracija za online praćenje predavanja na Seminaru je na linku.

Događaj: IEEE Computer Chapter CO-16

Fakultet organizacionih nauka Vas sa zadovoljstvom poziva na predstavljanje inovativnih studentskih rešenja razvijenih tokom FON Hakatona-Blockchain Challenge.

Predavanje će obuhvatiti različite primene blockchain tehnologije u elektronskom poslovanju, sa fokusom na prototipove rešenja razvijenih na različitim blockchain platformama.

Aleksandra Labus i grupa studenata, Fakultet organizacionih nauka predstaviće rešenja:

• Miloš Pavlović, Milica Vasić, Milica Bićanin, Development of the dApp for smart cities based on blockchain
  • Ana Kovačević, Jovana Trajković, Marko Bojanić, Aleksandar Matović, Development of personal healthcare record based on blockchain
  • Stela Mileusnić, Lazar Gošić, Amar Mujezinović, NFT in education
  • Marina Jevtić, Emilija Zdravković, Anđela Jovanović, Nikola Raičević, Development of NFT fashion project
  • Milena Živković, Ana-Marija Ćurić, Angelina Galjević, Danijela Arsić, Development of an ecosystem for a higher educational institution

Ovo je jedinstvena prilika da se upoznate sa najnovijim dostignućima naših studenata i potencijalnim primenama blockchain tehnologije.

Rukovodioci seminara:

MI SANU: Vera Kovačević-Vujčić, Milan Dražić