Najava prezentacije Udruženja ISACA Beograd na Fakultetu organizacionih nauka

Pozivamo vas sa zadovoljstvom na prezentaciju Udruženja ISACA Beograd koja će se održati 4. decembra 2023. godine, s početkom u 18 sati u amfiteatru 5, na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu.

Cilj ove prezentacije je da vam pruži uvid u rad Udruženja ISACA, koje je strukovno udruženje okupljeno oko stručnjaka iz oblasti sajber bezbednosti, IT revizije, IT rizika, upravljanja IT-em i drugih kontrolnih funkcija iz oblasti informacionih tehnologija. Ovo je jedinstvena prilika da saznate više o programima za sticanje globalno prepoznatih i traženih sertifikata koje Udruženje nudi.

Posebno ističemo da je trenutno u toku akcija besplatne članarine za studente. Ovo je izuzetna prilika da postanete deo globalne ISACA zajednice i ostvarite niz pogodnosti koje članstvo pruža.

Udruženje ISACA, kao lider u oblasti informacionih sistema i tehnologija već više od 50 godina, posvećeno je unapređenju digitalnog poverenja. Članovi Udruženja imaju pristup obukama i drugim edukativnim resursima i mogu sticati najtraženije sertifikate, uz podršku stručnjaka iz oblasti informacionih tehnologija širom sveta.

Kroz prezentaciju, imaćete priliku saznati više o misiji Udruženja, benefitima članstva, kao i globalnom uticaju koje ISACA ostvaruje sa preko 170.000 članova u 188 zemalja širom sveta. Takođe, dobićete informacije o lokalnom prisustvu kroz rad Udruženja ISACA Beograd i prilici da se aktivno uključite u rad ovog strukovnog udruženja.

Nemojte propustiti priliku da saznate više o mogućnostima koje vam pruža ISACA i kako se možete aktivno uključiti.

Vreme: 04.12.2023. 18.00h

Mesto: AMF 5, Fakultet organizacionih nauka, Beograd