ELAB Letnja škola “Tehnologije elektronskog poslovanja” 2022

Elab letnja škola se i ove godine tradicionalno organizuje od strane Katedre za elektronsko poslovanje, pod nazivom “Tehnologije elektronskog poslovanja 2022”.

Polaznici će imati priliku da se upoznaju sa naprednim konceptima upravljanja tokovima podataka i Apache Kafka platformom, sa Salesforce platformom i konceptima i praksama upravljanja razvojem digitalnih proizvoda, kroz tri kursa:

1. Upravljanje tokovima podataka primenom Apache Kafka platforme
  2. Salesforce
  3. Upravljanje razvojem digitalnih proizvoda

Kao i do sada, letnja škola i pohađanje kurseva je besplatno za sve polaznike, koji imaju mogućnost da izaberu i pohađaju do dva kursa. Kandidatima koji uspešno završe kurs u okviru letnje škole biće uručeni sertifikati o učešću u letnjoj školi. Više informacija o letnjoj školi i kursevima pročitajte na stranici za Informacije, a samu prijavu možete popuniti na linku.