Elab letnja škola 2020

Elab letnja škola se i ove godine tradicionalno organizuje od strane Katedre za elektronsko poslovanje, pod nazivom “Tehnologije elektronskog poslovanja 2020”.

Polaznici će imati priliku da se upoznaju sa naprednim konceptima razvoja aplikacija u Python programskom jeziku, razvojem PWA aplikacija i upravljanjem pametnih okruženja u realnom vremenu, kroz tri kursa:

1. Konkurentno i distribuirano programiranje u Python-u   (15 polaznika)
  2. Razvoj PWA aplikacija upotrebom VueJS okvira  (15 polaznika)
  3. Upravljanje pametnim okruženjima u realnom vremenu (15 polaznika)

Kao i do sada, letnja škola i pohađanje kurseva je besplatno za sve polaznike, koji imaju mogućnost da izaberu i pohađaju do dva kursa. Više informacija o letnjoj školi i kursevima pročitajte na stranici za Informacije, a samu prijavu koja traje do 18. septembra možete popuniti na OVOM linku.