Start 2.0

Na Fakultetu organizacionih nauka, u organizaciji udruženja studenata informatike FONIS, biće održano takmičenje u programiranju Windows 8.1 + Windows phone aplikacija pod nazivom „Start 2.0“.

Prijave za takmičarski deo događaja Start 2.0 biće otvorene do 15. marta. Otvaranje projekta je zakazano za petak 21. mart u 20h na Fakultetu organizacionih nauka, kada će se predstaviti sponzori.

Više o samom takmičenju i propozicijama takmičenja možete saznati na zvaničnom sajtu projekta www.start.org.rs, gde se svi zainteresovani studenti i programeri mogu prijaviti za učešce na takmičenju.