Prezentacija izbornih predmeta

Prezentacija izbornih predmeta za VIII semestar školske 2013/2014 održaće se 8. februara 2014. godine u amfiteatru 015 od 13-15h. Na prezentaciji će biti predstavljen plan i program izbornih predmeta Internet marketing i Internet inteligentih uređaja Katedre za elektronsko poslovanje. Nakon završetka prezentacije biće organizovana detaljnija prezentacija izbornih predmeta Katedre za elektronsko poslovanje. Na prezentaciji se studenti mogu informisati o aktuelnim temama za završne radove osnovnih studija i o master studijama iz oblasti elektronskog poslovanja.

Biće organizovana demonstracija primera laboratorijskih vežbi koje će se izvoditi u okviru predmeta Internet inteligentih uređaja.