HandsOn 2023 – ChatGPT

Pozivamo vas na prvu u nizu radionica HandsOn serijala! Ove nedelje ćemo obraditi temu “Da li ChatGPT može i treba da se koristi kao CodeGPT?” Ukoliko vas zanima ova tema i želite da dobijete odgovor na ovo pitanje posetite nas u petak 10.11.2023. u kabinetu 212 u dva termina: od 17h i od 18h.

Predavanje istražuje primenu ChatGPT-a u razvoju softvera, ispitujući prednosti i mane, etičke izazove i potrebu za odgovornim korišćenjem, pružajući studentima uvid u budućnost veštačke inteligencije u kodiranju.

Predavač: Sava Pavlović, student saradnik Katedre za elektronsko poslovanje. Sava je student 4. godine informacionih sistema i tehnologija i suosnivač je startup-a farmit.

Prijave su obavezne i možete se prijaviti na sledećem linku.