HandsOn – Uvod u Python

Pozivamo vas na radionicu Uvod u Python u okviru Elab Hands-On serijala! Radionica će se održati u sredu, 29.12.2021. u 17h, online na Elab Moodle platformi u okviru kursa HandsOn.

Predavač: Vojislav Stefanović, saradnik katedre.

Python je interpretirani, objektno-orijentisan, programski jezik visokog nivoa sa dinamičkom semantikom. Njegove structure podataka su na visokom nivou, u kombinaciji sa dinamičkim kucanjem I dinamičkim povezivanjem, čine ga veoma atraktivnim za brzi razvoj aplikacija, kao I za upotrebu kao script jezik ili jezik za povezivanje postojećih komponenti zajedno.
Želja nam je da vas zainteresujemo da posle ove radionice nastavite samostalno da proširujete svoja znanja u jednom od širokoprimenjenih I popularnih programskih jezika.