Home > ELAB Događaji > Gostujuće predavanje – Blockchain primene u praksi

Gostujuće predavanje – Blockchain primene u praksi

Bojan Panjević, ko-osnivač Decentralizers, services providera za razvoj decentralizovanih aplikacija i ko-osnivač video game startapa Cryptic Legends, će predstaviti primere primene blockchaina u praksi.

Na sesiji će biti predstavljena rešenja iz raznih industrija sa posebnim osvrtom na tokenizaciju aseta kroz primer video igre. Ukoliko već imate ideju i tim i potrebne su vam samo finansije, drugi deo sesije će biti posvećen pregledu opcija za finansiranje startapa.

Bojan ima vise od decenije iskustva u razvoju desktop, web i mobilnih aplikacija, kao i brojnim rešenjima koji koriste blockchain tehnologiju.

Radio je kao softverski inženjer, arhitekta softvera, menadžer projekta i menadžer proizvoda u raznim industrijama za kompanije iz SAD.

Predavanje će biti održano u četvrtak 10.10.2019. u 16h u sali 106 Fakulteta organizacionih nauka.