Home > ELAB Događaji > Discovering Relationships by using Network Analytics Approaches

Discovering Relationships by using Network Analytics Approaches

U ponedeljak 23. decembra 2019. u okviru nastave iz predmeta Internet marketing i društveni mediji, gostujuće predavanje pod nazivom Discovering Relationships by using Network Analytics Approaches održaće Slađan Kutijevac, Rukovodilac sektora za podatke u Inovacionoj laboratoriji Citi banke, Sala 006 u 18:15.

O predavaču

Slađan Kutijevac, je diplomirao Informatiku na PMFu u Novom Sadu. U bogatoj karijeri koja se proteže već preko 25 godina, Sladjan je radio na gotovo svim bitnijim databazama i relevantnim alatima, stićući iskustvo na više desetina projekata iz skoro svih domena poslovanja.

Već 20 godina živi i radi u Dablinu u Republici Irskoj, a poslednjih 5 godina je Rukovodilac sektora za podatke u Inovacionoj laboratoriji Citi banke.

Često je gostujući predavač u stručnim i/ili akademskim krugovima.

U slobodno vreme, Sladjan je uključen u humanitarne i volonterske inicijative. Osnivač je, izvršni direktor i ostvareni trener jednog od najvećih omladinskih košarkaških klubova u Irskoj. Otac je troje dece i suprug poslovno  još uspešnije Mirjane